Ślubny komplet z winem


Pozostając w temacie ślubów - dziś zestaw w bieli i złocie. Na komplet składa się opakowanie na wino i skromna, płaska kartka do koperty. 

Komplet na ślub z winem

Po raz pierwszy do spakowania wina użyłam kartonowej "obwoluty", kupionej w sklepie Filigranki. Muszę przyznać, że to całkiem fajne rozwiązanie i świetna alternatywna dla opakowań drewnianych, choć oczywiście nie tak solidna i trwała. Ale też całkiem przyjemna dla oka, ciekawie sześciokątna, no i zdecydowanie tańsza od skrzynek.

Ręcznie robione pudełko na wino

Pudełko na wino z okazji ślubu

W centralnej części pudełka i kartki znajdują się złote obrączki, które wycięłam ze złotego lustrzanego papieru. Efekt jest bardzo ciekawy, niestety trudno go uchwycić na zdjęciu, bo wygląda efektownie jedynie wtedy, gdy mocno odbija światło.

Ręcznie robiona kartka na ślub

Kartka na ślub z obrączkami

Rzadko robię kartki, które są mało przestrzenne i swobodnie chowają się w kopercie. Ten fakt mocno ogranicza użycie kwiatków i innych dekoracji. Na szczęście tutaj udało mi się przemycić kilka kwiatuszków, w tym te z foamiranu, które nie boją się pogniecenia :)

3 komentarze:

  1. Świetny, bardzo elegancko się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Ci bardzo :) Przyznam szczerze, że mam problem z białymi (kremowymi) pracami, chyba bardziej podobają mi się tuszowane i postarzane ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie jest komuś wręczyć coś ciekawszego:) Może też biżuteria od https://aweg.pl was zainteresuje?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Rzekotka - blog scrapbookingowy , Blogger