Bombka 3D - koci zaprzęg


Za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za jeszcze większą, niezliczoną ilością rzek istnieje sobie małe Kocie Królestwo. W tej magicznej krainie, zamieszkanej wyłącznie przez koty, życie toczy się szczęśliwie, spokojnie i leniwie. Taaak... kto ma w domu kota, ten wie, jak wygląda prawdziwe kocie lenistwo :) Ponieważ jednak koty, podobnie jak i ludzie, lubią prezenty i suto zastawione stoły, więc i w Kocim Królestwie, raz do roku obserwować można przedświąteczną krzątaninę. Nie ma w niej tej ludzkiej gorączkowości i szaleństwa, wszystko odbywa się statecznie i spokojnie, bo przecież koniec końców i tak ze wszystkim się zdąży.

Nie wiemy, czy do tak małego i tak dalekiego miejsca zagląda Mikołaj, wiemy natomiast, że koty mają i choinkę, i prezenty, a rozwozi je po tym małym świecie specjalny Kot Zaprzęgowy. Jest masywny i ma silne, grube łapy, dzięki którym nie zapada się w śniegu i dzielnie może ciągnąć wypełnione po brzegi sanie. Grube futro chroni go przed mrozem, a wysoko zadarty ogon już z daleka daje znak "Nadjeżdżam!". Kota Zaprzęgowego można także usłyszeć, gdyż nosi on na szyi złoty dzwoneczek.

Ale dość opowiadania bajek. Jeśli chcielibyście zobaczyć to wszystko na własne oczy, zapraszam do obejrzenia kolejnej kociej bombki, którą zrobiłam.

Bombka 3D z kotem

Bombka przestrzenna z kocim zaprzęgiem

Bombka świąteczna z kotem i saniami

O Kocie Zaprzęgowym można by powiedzieć, że z umaszczenia i koloru oczu przypomina kota syjamskiego, niemniej nie jest syjamski, jest zdecydowanie Zaprzęgowy, żeby nie rzec - pociągowy, niczym perszeron :) Poniżej zdjęcia bez akrylu i z bardzo bliska:

Świąteczna dekoracja - kot i sanie z prezentami

Zimowy krajobraz z kotem

Zimowa dekoracja - kot i sanie

Świąteczny prezent z kotem

Bombka świąteczna 3D

Cała ta przytulna zimowa scenka, schowana jest w akrylowej kuli 18 cm. Bombka jako druga powędrowała do Kociej Łapki i licytuje się na świątecznej aukcji, by podopiecznym Fundacji choć trochę osłodzić zimne, zimowe wieczory.

Link do aukcji z bombką tutaj - <klik!>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Rzekotka - blog scrapbookingowy , Blogger