niedziela, 3 lipca 2016

Podziękowanie dla wychowawczyni

Ponad tydzień temu dzieciaki opuściły szkolne mury, by przez najbliższe dwa miesiące cieszyć się wakacjami. Koniec roku to zawsze dobry moment, by podziękować wychowawcy za trud i poświęcenie w przekazywaniu wiedzy, przeprosić za niesforne zachowanie, czy złożyć płynące z serca życzenia. Dzieci potrafią być w tej dziedzinie bardzo kreatywne, o czym miałam niedawno okazję się przekonać, oprawiając wypisane przez nich życzenia wraz ze zdjęciami w pamiątkowy album. Pracy było sporo, ale powstała z tego bardzo osobista, wyjątkowa pamiątka.

Album w całości wykonany z kolekcji "Marzenia Alicji" ze Studia75.

Karty albumu ozdobiłam tekturkami i wycinankami. Strony dziewczynek utrzymane są w tonacji różowej, chłopców - niebieskiej. Do kompletu z albumem powstało pudełko, baza i napisy oczywiście ze Scrapińca.


Bardzo przyjemnie pracowało mi się na nowych papierach ze Studia75, choć przyznam szczerze, że zdjęcia nie oddają ich rzeczywistego uroku. Sama kolekcja jest jednak bardzo spójna i romantyczna, wprost idealna pod kobiece prace, które mają stanowić pamiątkę na długie lata.

Pani Wychowawczyni się podobało, więc cel został osiągnięty. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak życzy miłego dnia i udanych wakacji tym, którzy mogą się nimi cieszyć :)

1 komentarz:

  1. Przepiękna praca, na pewno bardzo praco i czasochłonna:)

    OdpowiedzUsuń