piątek, 17 maja 2013

Kartka z traktorem

Kryspin ma dwa lata, kocha traktory i wszystko, co kolorowe. W każdym razie tak opisała go Ciocia :) Dla małego solenizanta przygotowałam więc zgodnie z wytycznymi kartkę, która zamieszkała w takim oto pudełeczku:


Po zdjęciu wieczka pojawia się obiecany traktor:


Postawiłam na prostotę - wyraźne, duże, charakterystyczne motywy, z nadzieją, że przyciągną uwagę dwulatka. Traktor zmontowałam sama z kilku warstw kolorowego kartonu (istnieje w ogóle jakiś traktorowy wykrojnik?). Choć nie widać tego za bardzo na zdjęciu, traktor jest warstwowy, podklejony pianką 3D, a w okienkach ma "szyby". 


Tło to papier z Galerii Papieru - konkretnie ten. Chorągiewki, tworzące imię solenizanta, wycięłam z arkusza elementów z kolekcji Dobrze Wiedzieć. A że wydały mi się zbyt pastelowe i ginęły na tle chmurek, podkleiłam je jeszcze kolorowym kartonem.


To chyba najbardziej kolorowa praca, jaką ostatnio robiłam :)


8 komentarzy:

 1. Kartka super , świetnie wyszedł ten traktor bez wykroju :) co prawda miłośnicy traktorów od razu zauważą, że tylne koło powinno być większe, ale dwulatek nie powinien zauważyć :) przecież to taki najnowszy model :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej kolorowa i bardzo pracochłonna! Ale wyszła super! Traktor pierwsza klasa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie, nie pomyślałam o rozmiarach kół :) Tylne jest tylko minimalnie większe, ale może nie będzie to zbyt wielką przeszkodą? Przy ewentualnym następnym postaram się poprawić to niedopatrzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko, Żaba, dziś jest już duża różnorodność :)

  http://commons.wikimedia.org/wiki/File:MAN_Diesel_10212_Traktor_Prototyp.JPG

  OdpowiedzUsuń
 5. Taką kartkę urodzinową dostać, super :) od 0-102 lat

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam czy podjęła by się pani zrobienia 23 szt zaproszeń z traktorkiem jak na zdjęciu tylko żeby był zielony i miał środek kol żółty jak marką John Deere

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mogłaby Pani do mnie napisać przez zakładkę u góry strony?

   Usuń