niedziela, 2 grudnia 2012

Kartka z ruchomym elementem

W tym roku mocno się rozpędziłam z produkcją kartek, a końca wcale nie widać :)
Tym razem wrzucam zdjęcie karteczki z ruchomym elementem. Kartka wykonana jest tradycyjnie ze świątecznej kolekcji Magicznej Kartki, w końcu odgrażałam się, że z ptakami jeszcze nie skończyłam ;) Użyłam arkusza nr 005, który jest moim ulubionym w całej kolekcji. Papier sam w sobie jest tak dekoracyjny i ładny, że nie potrzebuje żadnych ozdób, ale tu i ówdzie otrzymał stempelkową gwiazdkę. Ruchomy element też musiał być śnieżynką, inaczej nie pasowało :) Poniżej zbliżenia na detale.Cały urok tej kartki to właśnie obracająca się śnieżynka, a że nijak nie można tego oddać na zdjęciu, postanowiłam zrobić filmik. Mam nadzieję, że cokolwiek będzie na nim widać :)


Kartkę postanowiłam zgłosić na wyzwanie z kolekcją w Magicznej Kartce. To pierwsze wyzwanie, w którym biorę udział, więc tremę mam ogromną, ale kiedyś w końcu trzeba się przełamać :)

6 komentarzy:

 1. Widziałem na żywo tylko tą z gwiazdką (na pokazie decoupage) i to obracanie naprawdę fajnie wygląda, dlatego trzymam kciuki za wygraną ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chronologicznie rzecz biorąc, ta z gwiazdką rzeczywiście była pierwsza, ale jeszcze nie doczekała się zdjęcia ;)
  Bardzo dziękuję za wizytę i cieszę się, że mogłam Was poznać :D Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczka z lecąca z gwiazdką powaliła mnie na kolana!
  Jest fantastyczna, cały czas "kręci" mi się w głowie :)

  Gorąco życzę wygranej!

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję :)
  Wciąż się uczę i szukam inspiracji u innych, u Mistrzyni również :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Własnie tu wpadłam, jejku i szczęka mi opadła !!! Podziel się swoim pomysłem. Na czym zamocowałas gwiazdkę.? Prosze zrób kursik video, albo zdjęciowy, jak zrobic taki myk :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł nie jest mój :) Tutaj poglądowy filmik, jak stworzyć podobną kartkę: http://www.youtube.com/watch?v=vEutQBxhxVI
  Gdyby coś było niejasne, śmiało pisz :)

  OdpowiedzUsuń