piątek, 19 czerwca 2015

Przepiśnik z babeczkami

Od ostatniego wpisu minęło całkiem sporo czasu, spieszę więc nadrobić choć trochę zaległości. Dzisiaj na tapecie coś słodkiego - przepiśnik z motywem babeczek. Przepiśnik powstał na bazie segregatora A5, jest więc całkiem poręczny, by wręcz nie powiedzieć "kompaktowy" :) Kolorystyka stonowana: morelowo-miętowa z czekoladowymi dodatkami i mam tu na myśli nie tylko barwę, ale również fakturę dodatków. Embossowane elementy zawsze kojarzą mi się tak smakowicie, jakby były polane rozpuszczoną czekoladą :) Zapraszam do oglądnięcia zdjęć.


Babeczki zrobione są z foremek i masy Marthy Stewart. Kolory mieszałam sama, ale chyba wyszło nie najgorzej. Przepiśnik zawiązywany jest na wstążeczkę. 


We wnętrzu tradycyjnie tabelka z przelicznikiem oraz przekładki tematyczne. Świetnie sprawdziły się w tej roli gotowe papiery kulinarne ze Studia75
Drobiazg, a cieszy oko - zawieszka z babeczką :)


I ponownie okładki - tył i przód segregatora. To chyba jeden z moich ulubionych przepiśników, bo choć ma w sobie sporo słodyczy, to jednak nie wydaje mi się przelukrowany :)


3 komentarze: