czwartek, 19 czerwca 2014

Zaległy przepiśnik z babeczką

Dziś kolejna praca, która doczekała się w końcu publikacji :) Przepiśnik na kołonotatniku z czterema przekładkami tematycznymi. Kolorowy, mocno energetyczny za sprawą czerwonych i żółtych galeriowych papierów w połączeniu z nieśmiertelną "Herbatką dla Dwojga".


Na okładce ponownie babeczka z Wycinanki, tym razem jednak z błyszczącą kolorową truskawką. Chciałam, żeby cały przepiśnik truskawkowo się kojarzył, stąd wszechobecne białe kropki na czerwonym tle, nie tylko na papierach, ale również na wstążeczce.


W środku kieszonka i żółte przekładki.


 Etykietkom dołożyłam listki oraz wykrojnikową łyżeczkę.


I tył przepiśnika, ozdobiony jedynie malutką babeczką. 


Lubię kolorowe, czerwono-zielono-żółte przepiśniki, ale marzy mi się jakaś odmiana. Ach, zrobić przepiśnik w niebieskościach... to byłoby coś! Kto wie, może w końcu się o to pokuszę, bo pomysł od dawna chodzi mi po głowie :)


4 komentarze:

 1. Podobno niebieski sprawia, że chce się mniej jeść, więc ja nadal pozostaję wielbicielką Twoich czerwono-zielonych przepiśników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż dodać - aż chce się jeść :-)
  gb

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tak patrzę, to mnie by się akurat taki niebieski przepiśnik przydał :P Mimo wszystko kiedyś go popełnię, bo urocze grafiki czekają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pomysłowe:) Babeczka wygląda smakowicie:)

  OdpowiedzUsuń