wtorek, 22 października 2013

Notatnik i kartka urodzinowa

Magda zajmuje się ręcznym tworzeniem biżuterii, m.in. bransoletek. Na specjalne zamówienie Magdy powstał notes, w którym znalazło się miejsce na zapisywanie bieżących i zrealizowanych zamówień oraz notatki. Kolor przewodni - różowy :) I choć początkowo chciałam połączyć go z brązem, to jednak stanęło na czerni. Tak prezentuje się gotowy zeszyt:


Do jego zrobienia użyłam w głównej mierze papierów z Galerii Papieru - kolekcji Ciemna Noc i różowego Kapuśniaczka Pastele. Tekturowa rameczka z Wycinanki została potuszowana na czarno i trzykrotnie zembossowana przezroczystym pudrem, a na listkach skrzy się odrobina białego brokatu. 


Wewnątrz mamy niedużą kieszonkę i przekładki ze zdjęciami ulubionych bransoletek. 


I jeszcze rzut oka na tył okładki. Pośrodku pasek taśmy washi w zawijaski i ramki, konkretnie tej.


A kartka urodzinowa? Jest i ona :) Mama Magdy otrzyma ją już niebawem. Kartka w wersji błyskawicznej, bo czasu nie było zbyt wiele. W roli głównej ponownie kolor różowy i cały zestaw moich nowych Spellbindersów :)


Mam nadzieję, że kartka przypadnie do gustu Solenizantce. Bo że notes się spodobał, to już wiem :) Na koniec zapraszam na stronę Magdy, gdzie można podziwiać tworzone przez nią cacka :)
Miłego wieczoru!


2 komentarze:

  1. To ta nowa kolekcja papierów z GP ? Album prześliczny, a motylek z masy CUDO :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, to te nowe papiery, bardzo wdzięczne do cięcia i tworzenia :) Miło, że do mnie zaglądasz, dziękuję! :)

    OdpowiedzUsuń