środa, 10 kwietnia 2013

Zaproszenia komunijne

Korzystając z chwilki oddechu pomiędzy jednym dłubaniem a drugim wrzucam zdjęcia zaproszeń, które zrobiłam na zamówienie. Zaproszenia miały być kwadratowe, warstwowe i podobne do robionych przez Agnieszkę ze Scrappassion. Mocno się inspirowałam, choć oczywiście nie są one identyczne.


Baza zaproszeń to gładka strona papieru Usłane Różami 03 z Galerii Papieru. Napis pośrodku to digi stempel ze sklepu Digi-Scrap. A że Szanownej Zamawiającej bardzo spodobały się zielone mikroskopijne kuleczki z kwiatowych gałązek, więc dołożyłam po kilka pręcików.


Kwiatki na kartkach były na tyle płaskie, że całość bez problemu weszła do koperty. Zaproszenia trafiły już do adresatów i doszły mnie słuchy, że się podobały, z czego niezmiernie się cieszę.


Kolejne zamówienie było bardziej skomplikowane i czasochłonne, ale o nim napiszę innym razem, bo właśnie skończyłam go pakować i ledwie się na nogach trzymam ;)

2 komentarze:

  1. świetny blog. zapraszam do mnie po wyróżnienie :) http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=7690177623432929901#editor/target=post;postID=4192043493248814427;onPublishedMenu=allposts;onClosedMenu=allposts;postNum=1;src=postname

    OdpowiedzUsuń
  2. :)))) hmmm jakby to powiedzieć

    ja tez zapraszam Cię po wyróżnienie na
    http://malowanki-krychy.blogspot.com/2013/04/hurrraa-dostaam-wyroznienie.html

    OdpowiedzUsuń